Tommy Jeans Santana
Tommy Jeans Santana – damskie jeansy High Skinny
Tommy Jeans Santana to damskie jeansy o kroju High Skinny, które łączą wysoki stan z mocno dopasowaną nogawką typu Skinny. Fason ten podkreśla talię i nogi, nadając sylwetce nowoczesny, kobiecy wygląd. Model Santana jest idealny do dopasowanych i miejskich stylizacji.
Damskie jeansy Tommy Jeans Santana -High Rise Skinny - Perkins Black Stretch rurki DW0DW04734
- Producent: Tommy Hilfiger
- Numer katalogowy: DW0DW04734
- Dostępność: Dostępny
Spodnie jeansowe Tommy Jeans Santana rurki Neddle Dark Blue DW0DW05010
- Producent: Tommy Hilfiger
- Numer katalogowy: DW0DW05010
- Dostępność: Dostępny
Tommy Jeans Santana jeansy damskie rurki Ray Rinse Blue Stretch DW0DW05421
- Producent: Tommy Hilfiger
- Numer katalogowy: DW0DW05421
- Dostępność: Dostępny
Tommy Jeans Santana – charakterystyka modelu
Jeansy Tommy Jeans Santana wyróżniają się wysokim stanem (High Rise) i wąską nogawką typu Skinny, która przylega do sylwetki od bioder aż po kostki. Model ten jest dedykowany kobietom ceniącym nowoczesny, smukły look i dopasowane fasony, a elastyczny denim zapewnia komfort noszenia.
FAQ – Tommy Jeans Santana
Czym wyróżnia się krój High Skinny?
High Skinny łączy wysoki stan z bardzo wąską, dopasowaną nogawką. Fason mocno podkreśla sylwetkę, zwłaszcza talię i nogi, nadając nowoczesny, kobiecy charakter.
Czy jeansy Tommy Jeans Santana są wygodne?
Tak, mimo bardzo dopasowanego kroju model Santana wykonany jest z denimu z dodatkiem elastanu, który zapewnia elastyczność i komfort noszenia.
Dla jakiej sylwetki polecany jest model Santana?
Jeansy High Skinny najlepiej sprawdzą się u osób chcących podkreślić talię i nogi. To fason dla kobiet preferujących dopasowane, miejskie stylizacje.
Z czym nosić damskie jeansy Tommy Jeans Santana?
Model Santana dobrze komponuje się z krótkimi topami, koszulami i marynarkami. Wąska nogawka typu Skinny świetnie wygląda z botkami, trampkami lub eleganckim obuwiem.


